Xگروه بین المللی HSE IRAN
گروه بین المللی ایمنی بهداشت
حکیم خیراندیش سایت مرکزی :: تخریب ژنتیکی هست نه اصلاح
 
 

آخرین اخبار
دیدارخصوصی استادبا امام خامنه ای
گزارش خطبه نمازجمعه کن
تدریس مزاج شناسی طب ایرانی درونکورکانادا
همایش طب ایرانی اسلامی
توجه توجه پیام استاد طالقانی
رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد:‌
نظر بعضی ازمجتهدین ومراجع تقلید
همایشها وسخنرانیهای پروفسور
پای درددل مردم
نشانی موقتی درمانگاه حجامت
ازانتقاد تا انحلال
تخریب ژنتیکی هست نه اصلاح
خلاصه ای از درس امروز استاد حکیم خیراندیش24اردیبهشت
اهمیت طب سنتی
نظر رهبر کبیر انقلاب امام خمینی (ره)پیرامون طب غربی و سنتی ایران
نخستین جلسه رسیدگی به پرونده مرکز حجامت ایران برگزار شد
تصمیم عجیب دولت درباره طب سنتی؛
وزارت بهداشت تیشه به ریشه طب سنتی زده است.
هواداران طب سنتی امضا کنند
روشنگرانه های پروفسوربخش دوم
جذب عامل فروش برای محصولات موسسه تحقیقات حجامت ایران (شبکه جهانی طب وسلامتی)
اهداف احياي طب اسلامي و داروهاي سنتي
حمایت مجامع ازطب سنتی اسلامی
نامه سرگشاده دبیر کل جامعه اسلامی کشاورزی ایران
دکتر صالح نیا امام جمعه منطقه کن و رئیس شورای فرهنگ عمومی غرب تهران:
فارس از جریان مقابله با طب ایرانی-اسلامی گزارش می‌دهد
تاثیر حجامت بر سیستم ایمنی
رفع مشکلات ناشی ازسوداروحی جسمی روانی
داروها در طب اسلامی
مزاج رفتارها و پندارها
ویژگی های جسمی مزاج سرشتی افراد دموی
بازتابی روانی و رفتاری در افراد دموی
 


پانل کاربری
فراموشی کلمه عبور
عضویت
 


گزیده خبرها


دیدارخصوصی استادبا امام خامنه ای

باسلام وقبولی طاعات،به میمنت ماه پر برکت رمضان الکریم.
 درادامه روند مسایل طب اسلامی سنتی استاد خیر اندیش در هفته جاری با مقام معظم رهبری دیدارخصوصی داشته اند.
 این شرف یابی که طولانی و حدود 45 دقیقه 

:: ادامه خبرگزارش خطبه نمازجمعه کن

امام جمعه و نماینده ولی‌فقیه در منطقه کن درخطبه دوم نماز جمعه
  امروز، از دکتر خیراندیش تقدیر و ایشان را با لفظ حکیم تمام معرفی نمود. وی خاطرنشان کرد که ما با تمام قوا از این حکیم ارزشمند حمایت می‌کنیم؛ همانگونه که مقام معظم رهبری نیز از پروفسور خیراندیش حمایت کرده است. 
که درادامه می توانید فیلم سخنرانی را دانلود نمایید

:: ادامه خبرتدریس مزاج شناسی طب ایرانی درونکورکانادا

خاطره‌ای از دکتر مومنی از دوستان استاد خیراندیش در کانادا:
 سلام دوستان!
چندی پیش در مورد مزاج‌شناسی و مزاج آب و هوایی منطقه و بیماری‌های مرتبط در ونکوور کانادا در یک جمع ایرانی که تعداد قابل توجهی هم کانادایی خضور داشتند، صحبت می‌کردم. کانادایی‌ها را دوستان ایرانی‌شان آورده بودند و صحبت‌های من را برایشان به انگلیسی ترجمه می‌کردند.

:: ادامه خبرهمایش طب ایرانی اسلامی

 
روز دیگر و در حسینیه  ثارالله   سپاه پاسداران  مرکز بروجرد برگزار شد

:: ادامه خبرتوجه توجه پیام استاد طالقانی

سلام علیکم
دوستان هیچ کس حق هیچگونه اقدام خودسرانه ندارد.هم اکنون حقیر(طالقانی) بهمراه استاد خیراندیش واستاد روازاده.دکترفهیمی.دکتر طریقت و... در ستاد کنگره طب سنتی در جلسه هستیم و در اسرع وقت متنی از سوی این ستاد صادر خواهد گشت.از تمامی مدیران تقاضا مند است کمک کنند تا
 

 

:: ادامه خبر

 


سازمان های مرتبط
 


پربازدیدترین مطالب
 


نظر سنجی
 

 

 

   

مشروح جزئیات

» تخریب ژنتیکی هست نه اصلاح

بنام خدا

آیت الله تبریزیان با حضور در کلاس دکتر خیر اندیش:
 
دکتر خیر اندیش در زمانی که کسی اسم حجامت را نمی آورد وارد این مقوله شدند، متحمل صدماتی هم در این راستا شدند،این ابتکار است/ اتفاق وحشتناکی در اصلاح ژنتیکی افتاده است ،اسم آن اصلاح است ولی در حقیقت تخریب ژنتیکی هست نه اصلاح
اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۵ 
 
سخنان آیت الله تبریزیان در کلاس طب استاد خیر اندیش در قم

سال ها سبک زندگی اسلامی در کشورهای اسلامی رایج بود ولی با فراگیر شدن انقلاب صنعتی، سبک زندگی اسلامی، به سبک زندگی اروپایی و غربی تبدیل شد ،در معماری ،در تغذیه در همه شئون زندگی تغییر صورت گرفت.یکی از نمونه از این اتفاقات، اتفاق وحشتناکی هست که در اصلاح ژنتیکی افتاده است ،اسم آن اصلاح است ولی در حقیقت تخریب ژنتیکی هست نه اصلاح، حالا سران صهیونیستی ما را مسخره میکنند که شما از این تخم های اصلاح ژنتیکی شده استفاده میکنید ،گندم ما اصلاح ژنتیکی شده هست! برنج و حبوبات ما اصلاح ژنتیکی شده است! در دارو هم همین مسئله هست! دارو ها از خاک است، رنگ کردن خاک به رنگ سفید و قرمز که مسله خوردن خاک را جایز نمی کند.

حالا اینهمه بیماری ایجاد شده صدها بیمارستان و هزاران درمانگاه ،همه هم پر از جمعیت، آیا نشانه ای بالاتر از این لازم هست؟اتفاق وحشتناکی افتاده است.
حالا یک عده ای مثل پرفسور دکترخیر اندیش میخواهند گوشه ای از این مسئله را جبران کنند با حجامت و امثال آن، خیلی کار بزرگی در پیش هست .
کار بزرگی در پیش است،ما میخواهیم این گندم اصلاح ژنتیکی شده را از دست مردم بگیریم، گندم طبیعی بدهیم. این کار کیست؟ این کار یک نفر و چند نفر نیست.

ما میخواهیم این تخم گوجه فرنگی و کاشت آنرا بگیریم، ما میخواهیم هویج فرنگی را تبدیل کنیم به کشت و تولید زردک، خیلی کار بزرگیست ،کار یک نفر و دو نفر نیست، این تنها راهش حوزه های علمیه هست، مبلغ بشوند و مردم بواسطه آنها بفهمند برای دنیا چه مشکلی پیش آمده است. بخاطر استفاده از کود شیمیایی و سم پاشی ها چه بر سر مردم آمده است ،ما حرف جدیدی نمی زنیم، همان حرفی که دنیا می گوید را می زنیم ،محصولات ارگانیک، الان همه دنیا این شعار را می دهند، در این مسئله از آنها پیروی کنید، میخواهیم برگردیم به غذا های سالم ،برگردیم به غذاهای ارگانیک و تغییر ژنتیکی نشده ،کار بزرگی هست و کار بزرگی در پیش داریم ،خیلی تبلیغ می خواهد، خیلی روشنگری می خواهد.

مردم فکر می کنند اوضاع عادی هست. بنابه آمار وزارت بهداشت از هر شش نفر یک نفر در بیمارستان بستری می شوند! چرا؟ همین بیمارستان ها که خالی بود الان از کثرت جمعیت نمی توان در بیمارستان ها راه رفت !چرا؟ چرا این همه سرطان ؟ چرا این همه ام اس ؟ چرا اینهمه دیابت ؟ چرا این همه فشار خون ؟ کسی جوابگو نیست! کسی نمی داند چه اتفاقی افتاده است، به هر حال حتی الامکان باید دست در دست هم بدهیم و این کار را شروع کنیم.

ما میخواهیم بهداشت مان اسلامی باشد .بنده درباره موضوع بهداشت اسلامی فقط هفتصد صفحه فهرست نوشته ام. اصلا وارد عمق مباحث نشده ام، وارد بحث استدلال و نقض و ابرام نشده ام .مانند آنچه در طب اسلا می انجام داده ام در این حوزه انجام نداده ام. این بهداشت در بین مردم رواج داشت ،هر چند نمی دانستند منشا روایی دارد و این را دشمنان از مردم گرفتند.

اگر بهداشت اسلامی رعایت شود ما نیاز به طبیب و پزشک نداریم.

آن پزشک یهودی در عصر پیامبرصلی الله علیه و آله آمد گفت :شما مردم را نهی کرده اید مردم به سراغ ما بیایند؟ حضرت فرمودند:من کسی را نهی نکرده ام، به مردم آموخته ام که به گونه ای زندگی کنند که نیاز به طبیب نداشته باشند.امروز نیاز به این روش داریم. این مسئله باید تبلیغ شود، نیاز به کار دارد، باید طب اسلامی و طب سنتی در مقابل این طب شیمیایی بایستاد.

این داروها همه مشکل دارند.این عمل های جراحی را پیامبراکرم صلی الله علیه و آله۱۴۰۰سال پیش اعلام کردند، سه مرتبه هم اعلام کردند، من راضی به جراحی نیستم.این عمل های جراحی ها همه بیهوده است، یک روز آپادیس را خارج میکنند! یک روز طحال را! و یک روز کیسه صفرا! یک روز معده را نصف می کنند!یک روز روده را کوتاه میکنند!برای وجود انسان بیچاره چیزی باقی نگذاشتند!این ها شبیه قصابی هست!درمان این است که این ها اصلاح شود و در طب اسلامی این ها همه درمان دارد.

کار آسانی نیست باید عده ای در طب اسلامی مجتهد شد و توان استنباط و ابتکار ایجاد شود و روش اجتهاد طب اسلامی باید آموخته شود.دانستن و تسلط بر طب سنتی هم در کنار طب اسلامی لازم است.

ابتکار لازم است ببینید دکتر خیر اندیش در زمانی که کسی اسم حجامت را نمی آورد وارد این مقوله شدند، متحمل صدماتی هم در این راستا شدند.این ابتکار است، اگر هدفی و ایمانی داشته باشی دیگر نگاه نمی کنی که چه مشکلاتی پیش می آید ممکن هست انسان زندان هم برو مثل آقای دکتر ، نتیجه مهم است ، ولی نتیجه چه شد؟ الان همه دارند حجامت میکنند، به این وسیله دارند سلامتیشان را بدست می آورند.

و روح ابتکار مهم است شما اگر متوجه شدید باید غذای مردم اصلاح شود، باید دانه های ما اصلاح شود اگر میتوانید قدمی بردارید، باید انجام دهید، یک هنری به خرج دهید، هر چند مشکلات دارد، هرچند سختی دارد ،ولی این مربوط به سرنوشت خود فرد و سر نوشت جامعه هست، این مهم است.

علاوه بر این روحیه ابتکار ،روحیه مقاومت هم لازم هست ،حالا اگر اعتراض کردند، اگر شخص را به دادگاه کشاندند و حتی به زندان بردند،محاکمه کردند، می تواند بگوید من کاری به مردم ندارم، اینها روحیه مقاومت میخواهد و روحیه صبر هم لازم دارد .
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
۲۴اریبهشت ۱۳۹۵
 


» تاریخ انتشار : 1395/02/26
» بازدیدها : (0)
» نظرات : (0)
نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:


جدیدترین گزارشات


تاثیر حجامت بر سیستم ایمنی

افرادی که در سیستم ایمنی خود با ضعف روبرو هستند بیشتر از افراد دارای سیستم ایمنی نرمال و با کارایی بالا دچار عفونت هایی از قبیل سرماخوردگی، سینوزیت، پنومونی و به طور کلی عفونت های دستگاه تنفسی، عفونت های گوارشی مانند اسهال عفونت 

:: ادامه خبررفع مشکلات ناشی ازسوداروحی جسمی روانی
برای رفع مشکلات ناشی از سودا در بدن خصوصا مشکلات روحی، روانی وفکری و هم چنین لاغری چه دارویی می توان استفاده نمود.

:: ادامه خبرداروها در طب اسلامی

در داروها عسل و سیاهدانه در مرحله اوج قرار دارد. سُعد و سنا و سرکه و سنبل الطیب در مرتبه عالی می درخشند. زنجبیل و زعفران و زیتون در تمام نسخه ها حضور دارند. انجیر و انار و انگور بر سفره های آسمانی 

:: ادامه خبر

 
 
 
 
اخبار علمی جدید


مزاج مناطق مختلف ایران

مزاج مناطق مختلف در ایران:
مزاج مناطق کوهستانی(مثل دماوند) سرد و خشک است.
مزاج مناطق بیابانی(مثل یزد) گرم و خشک است.
مزاج مناطق کنار دریا(مثل حاشیه شمال و حوالی مازندران) سرد و تر است

:: ادامه خبرگیاه پزشکی مقاله آزاد

در سال 1302هجري خورشيدي پي آن با تاسيس مدرسه فلاحت آموزش حشره شناسي و دفع آفات را استاد دکتر جلال افشار از سال 1306آغاز واقع افشار ، پايه گذار حشره شناسي ودفع آفات وبه بيان امروزين ، بنيانگذار گياه پزشکي در ايران است همين طور آموزش کشاورزي با سرعتي چشم گير راه خود را باز نمود

:: ادامه خبر

 
 
   
جستجوی اخبار
جستجو در محتوا   
 
 
   
وضعیت آب و هوا


 
 
   
اوقات شرعی
 
 
   
آلبوم های تصاویر
 
 
   
آمار سایت

» بازدید امروز : 78
» بازدید دیروز : 685
» بازدید هفتگی : 2210
» بازدید ماهیانه : 13677
» بازدید سالانه : 168975
» کل بازدیدها : 1192204

 
 
   
   
  Copyright @ 2012 islamicmedical.